Новини

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира  членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888  311 838 | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888 311 838 | Facebook

Бароко спорт приема втория "Чаленджър" за 2022 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

ТК Авеню, гр.Бургас спечели титлата на Държавно отборно първенство за  момчета и момичета до 10 г. в Пловдив - Българска Асоциация на Родителите  на Тенисисти
ТК Авеню, гр.Бургас спечели титлата на Държавно отборно първенство за момчета и момичета до 10 г. в Пловдив - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

В София се проведоха турнири до 8 и 10 г. - UTR БЪЛГАРИЯ

Състезателният тенис като необходимост за развитието на тенис уменията при  подрастващите - YouTube
Състезателният тенис като необходимост за развитието на тенис уменията при подрастващите - YouTube

Тенис кортове

Трио от Пловдив във втори кръг на Държавното по тенис до 14 ...

Матеуш Ейсмонт срази Марк Хаджижеков в гладиаторска битка на Бароко

Резултати от осминафиналите на държавното първенство по тенис до 12 г.

Тенисисти от 20 държави участват в "Барокко Къп 2019"

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ -  pz-info
Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - pz-info

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Sofia

Лора Вълкова от ТК "Тича" стана шампион на двойки на Държавен турнир по  тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Лора Вълкова от ТК "Тича" стана шампион на двойки на Държавен турнир по тенис до 14 г. - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Кристиян Стефанов и Рая Маркова триумфираха на тенис турнир в Хасково -  Kardjali.bgvesti.NET
Кристиян Стефанов и Рая Маркова триумфираха на тенис турнир в Хасково - Kardjali.bgvesti.NET

Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and  Play
Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and Play

Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News  - Новинарски сайт
Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News - Новинарски сайт